Benim Konuşan Tom – Android

Sponsorlu Bağlantılar

Tanıtım Bilgileri

Fiyat Ücretsiz
Dil
Boyut 35 MB
Üretici Outfit7
Versiyon Son Sürüm
İşletim Sistemi Android
HEMEN İNDİR

Android İçin Kedi Tom’u Besleme, Büyütme Oyunu

Hemen hemen herkesin bildiği popüler olan konuşan kedi Tom’un küçük hali. Bu küçük Tom’u besleyip büyütün ve ailenizden birisi haline gelsin. Taa ki büyüyüp yetişkin bir kedi olana kadar. Eğlenceli bir uygulamanın kahramanı olan konuşan kedi Tom’un küçüğünü sizde çok seveceksiniz. Tatlı ve sevimli olan bu kediye iyi bakın.

Bu uygulamada Tom’un hem kendisini hemde yaşadığı evi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Tom’a birbirinden güzel elbiseler, şapkalar, gözlükler ve daha neler neler giydirebileceğiniz zevkli ve eğlenceli bir uygulama. Ayrıca Tom’un evini de istediğiniz gibi dayayıp döşeyebilirsiniz.

Size bebek iken verilen bu bebek Tom’u ilk gördüğünüzde hemen bağlanacaksınız. Tom’u besleyin, tuvalete götürün, Tom ile zavkli oyunlar oynayın. Diğer yandan Tom size duygularını da sizin hoşunuza gidecek şekilde ifade edebiliyor. Mutlu olduğunu, canının sıkıldığını size gösteriyor, karnı acıktığı zaman size bunu söylüyor, uykusu varsa esneyerek bunu size gösteriyor ve tuvalete gitmesi gerektiğinde sıkıştığı ifade edecek hareketlerde bulunuyor. Böylece Tom yetişkin bir kedi olana kadar onu aileden biri imiş gibi ilgilen.

Ayrıca bu bebek Tom ile, yetişkin kedi Tom’un her yaptığını da yapabiliyorsunuz. Bebek Tom’un ayağına basın, gıdıklayın, vurun ve konuşun söylediklerinizi tekrar etsin.

“Benim Konuşan Tom” Ekran Görüntüleri

Benim Konuşan Tom - My Talking Tom-i1 Benim Konuşan Tom - My Talking Tom-i2 Benim Konuşan Tom - My Talking Tom-i3

Benim Konuşan Tom – Android 4.18/5 (83.54%) 96 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Uygulamalar

Android

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


× sekiz = 24

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>