Dil çevirmeni – Android

Sponsorlu Bağlantılar

Tanıtım Bilgileri

Fiyat Ücretsiz
Dil
Boyut 1,5 MB
Üretici NyxCore
Versiyon Son Sürüm
İşletim Sistemi Android (Telefon/Tablet)
HEMEN İNDİR

Android için Dilleri Birbirine Çevirme Uygulaması

Dil çevirmeni uygulaması basit bir yapıya sahip uygulamadır. Uygulamanın arayüzü ve tasarımı oldukça anlaşılır. Uygulamada yaklaşık 70 adet dil de çeviri yapabilme imkanı vardır. Üstelik istediğiniz dilden istediğiniz dile çevire yapabilirsiniz. Hem metin çevirme hem ses çevirme özelliği bulunmaktadır. Yaptığınız çevirileri kaydedebilir ve sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için 3G ya da Wifi bağlantısı gerekmektedir.

Uygulamanın bazı özellikleri ve hangi dilleri desteklediği aşağıda verilmiştir.

- Hızlı ve kolay.
- 70 dilde
- Metin Çevir
- Sesini Çevir
- Çeviri duyun
- Çeviri kaydet
- Çeviri Gönder
- Çeviri paylaş
- Çeviri kopyalayın
- Metne Konuşma
- Metin-konuşma
- Güzel grafikler

Uygulamada aşağıdaki diller desteklenmektedir:

Afrikaans, Ermeni Arnavutça, Arapça, Azerice, Bulgar Bask, Belarus, Bengalce, Boşnakça, Katalanca, Cebuano, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Estonya Esperanto, Filipinli Fince, Fransızca, Gürcü, Almanca, Yunanca, Gujarati Galiçyaca, Haiti Creole, İbranice, Hintçe, Hmong, Macarca, İzlanda, Endonezya, İrlanda, İtalyan, Japon, Cava, Kannada, Khmer, Kore, Lao, Latin, Letonya, Litvanya ,Makedonya, Malayca, Malta, Marathi , Norveç, Farsça, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Slovence Sırpça, Slovakça, İspanyolca, Swahili, İsveççe, Tamil, Telugu, Thai, Türkçe, Ukraynaca, Urduca,Vietnamca, Galce, Yidiş.

“Dil çevirmeni” Ekran Görüntüleri:

Dil çevirmeni - Android 1 Dil çevirmeni - Android 2 Dil çevirmeni - Android 3

Dil çevirmeni – Android 4.50/5 (90.00%) 2 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Uygulamalar

Android

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


beş + = 6

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>