Kelime Avı – Android

Sponsorlu Bağlantılar

Tanıtım Bilgileri

Fiyat Ücretsiz
Dil
Boyut 10 MB
Üretici Fugo
Versiyon Son Sürüm
İşletim Sistemi Android (Telefon/Tablet)
HEMEN İNDİR

Android için Zeka ve Bulmaca Oyunu

Kelime Avı oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek bol eğlenceli ve oynarken kazanabileceğiniz bulmaca oyunu oynayabilirsiniz. Oyun da tam 430 bin adet kayıtlı oyuncu bulunmaktadır. Kelime Avı oyunu Android işletim sistemler için özel olarak tasarlandı. Oyun da bir çok farklı ve çeşitli oyun modları bulunmaktadır.

Oyunu oynamak için geniş bir yelpaze ve seçeneğe sahip olduğunuzu unutmayın. Her oyuncunun puanına göre belirli bir seviye sistemi bulunmaktadır. İstatistikleri ve puanları gösteren harika bir özel ekranı bulunmaktadır.

Kelime Avı ile bilindik kelime oyunlarının aksine hiç sıkılmayacak, daha çok kelime türetmekten kendinizi alamayacaksınız. Bu eğlenceli kelime oyunuyla kelime haznenizi her gün daha güçlendirecek, her geçen gün yeni bir rekor kıracaksınız. Tek yapmanız gereken harflere hükmetmeniz.

“Kelime Avı” Ekran Görüntüleri:

Kelime Avı - Android 1 Kelime Avı - Android 2 Kelime Avı - Android 3

Kelime Avı – Android 4.50/5 (90.00%) 2 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Uygulamalar

Android

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sekiz − = 5

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>