Vücut Geliştirme Hareketleri – Android

Sponsorlu Bağlantılar

Tanıtım Bilgileri

Fiyat Ücretsiz
Dil
Boyut 7,9 MB
Üretici Sec Development
Versiyon Son Sürüm
İşletim Sistemi Android (Telefon/Tablet)
HEMEN İNDİR

Android için Düzenli ve Pratik Kas Hareketleri Uygulaması

Vücut Geliştirme Hareketleri uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek hem düzenli hem de bilinçli bir şekilde kas geliştirme hareketleri yapabileceksiniz. Yaptığınız her hareketinin birer açıklamasının olduğu bu uygulama da sizlerin vücut gelişimine oldukça değer veriyor.

Uygulama da Vücut Geliştirme, Foto Galeri, Beslenme, Takvim ve Tavsiye Al adı altında 5 adet kategori bulunmaktadır. Kas çeşitlerini tek tek alarak hangi kasın nasıl gelişmesi gerektiği üzerine tavsiyeler verilmiştir. Göğüs kası, omuz kası, ön kol ve arka kol kası ve bacak kası gibi bütün kasların gelişmesi üzerine sağlıklı bilgilerin bulunduğu uygulama aynı zaman da beslenmenize de dikkat çekiyor.

Fotoğrafları anlatımlarla da kas hareketlerinin nasıl yapılacağını gösteren uygulama spor salonu rehberliği yapmaktadır.

Vücut Geliştirme Hareketleri uygulamasının en iyi özelliği ise, çoğu uygulamada yer almayan ‘tavsiye al” bölümü olarak gözlere çarpıyor. Bu bölüme boy ve kilo bilgilerinizi girerek nasıl çalışmanız gerektiğine dair ipuçları alıyorsunuz. Vücut geliştirme takvimi sayesinde günlük çalışmalarınızı takvime kaydedebilir ve gelişiminizi düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz.

“Vücut Geliştirme Hareketleri” Ekran Görüntüleri:

Vücut Geliştirme Hareketleri - Android 1 Vücut Geliştirme Hareketleri - Android 2 Vücut Geliştirme Hareketleri - Android 3

Vücut Geliştirme Hareketleri – Android 4.50/5 (90.00%) 2 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Uygulamalar

Android

1 Yorum: “Vücut Geliştirme Hareketleri – Android

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


8 × sekiz =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>